Karton Satarak Para Kazanmak?


Para kazanmanın çeşitli yöntemleri vardır. Para kazanmak isteyen için sayısız işlerin arasında bulunan bir diğer iş ise karton satarak para kazanmak. Bu şekilde para kazanan sayısız insan vardır. Eğer sabit bir işiniz yada geliriniz yok ise karton satarak para kazanmanız mümkündür. Topladığınız kartonları belli bölgelerdeki dönüş fabrikalarına vererek bu işten gelir elde etmeniz mümkündür. Sizlere bu yazımızda karton toplayarak para kazanma yönteminden bahsetmeye çalışacağım.

Küçük bir hatırlatma daha yapalım. Bizi  Sayfamızdan da Takip Edebilirsiniz… Yazıyı PAYLAŞARAK EK İŞ SAHİBİ olabilirsiniz ve daha çok kişiye erişimini sağlayabilirsiniz…

Yapılacak iş aslında basit bir iştir günün belli saatlerinden sokaklara atılmış olan kartonları toplamaktır. Sadece burada dikkat kural ise bu işi yapacaksınız belediyenin geri dönüşüm araçlarından önce dolaşmaktır. Karton kutularını bulabileceğiniz yerler ise marketler ve avm’lerin depo bölümünün olduğu yerlerdir. Buradan topladığınız kartonları katlayıp stokladıktan sonra daha önce anlaştığınız yada çevrenize sorarak en yakın geri dönüşüm fabrikası ile irtibata geçmektir. Merak etmeyin her ilde ve ilçede geri dönüşüm fabrikası bulunmaktadır. Mümkünse bir kaç yerden fiyat almaya bakın bazı yerler iyi fiyat verirken bazı yerler biraz daha düşük fiyat verebilir.

 

Hurda Kağıt Geri Dönüşüm Kilo Fiyatları

Karton Kağıt 0,40 TL/KG
Karışık Kağıt 0,35 TL/KG
Beyaz Kağıt 0,32 TL/KG
Okul Kitabı 0,30 TL/KG
Bardak Kağıt 0,45 TL/KG
Gazete (Kullanılmamış) 0,27 TL/KG
Gazete (Kullanılmış) 0,25 TL/KG

 

 

 

 

 

Karton satarak ek gelir elde eden pek çok kişi vardır. Bu işin utanılacak yada çekinilecek bir tarafı yoktur. Hatta sabit geliri olupta bu işi yapan insanlar biliyorum. Sebebi ise getirisinin güzel olmasıdır.  Eğer ek gelire ihtiyacınız varsa günde sadece 2 saat gezerek karton toplayabilir ve bununla ek gelir elde edebilirsiniz. Yada sadece hafta sonları karton toplayabilirsiniz çalışma sekli size kalmış. Ayrıca geri dönüşüm fabrikaları isteyene araba vererek daha rahat karton toplamasını sağlamaktadır.

Karton satarak para kazanın

Eğer karton topla işi yapmak istiyorsanız ve nereden nasıl başlayacağınızı bilmiyorsanız sizlere destek olabilecek dönüşüm fabrikaları bulunmaktadır. Ayrıca sizlere rahat karton toplamak için arabada vermektedirler. İsteyen hafta içi isteyende hafta sonu rahatlıkla bu işe yapabilir.

Yorum bölümüne bu işe talip olduğunu belirtmeniz ve nerede yaşadığınız yazan bir yorum ile e-posta adresinizi yazmanız yeterlidir. Sizinle kesin olarak iletişime geçeceklerdir.

 

Herkese bol ve bereketli kazançlar dileriz… Evde ek iş ek gelir

You may also like

LEAVE A COMMENT

Facebook

İletişim