İnternetten Para Kazanmanın Püf Noktaları


Neden internetten para kazanamıyorum diyenlerdenseniz, ilk olarak bunun sebeplerini bilmenizde yarar var. Bu yazımda sizlere tüm internetten para kazanmanın püf noktalarını teşebbüsü yaptığınız halde neden para kazanamadığınızı anlamanıza yardımcı olmaya çalışacağım.

Küçük bir hatırlatma daha yapalım. Bizi  Sayfamızdan da Takip Edebilirsiniz… Yazıyı PAYLAŞARAK EK İŞ SAHİBİ olabilirsiniz ve daha çok kişiye erişimini sağlayabilirsiniz…

İnternetten para kazanma eğiliminde olan bütün insanlar bir şekilde bu camia ile haşır neşir oluyorlar. Sebep ise gayet kolay, ya işini yaptıkları kimseler tarafından hak ettikleri karşılığı bulamıyorlar, veyahut beden gücüyle bir yerlere varılamayacağının çoktan farkına vardılar. Fakat üzülerek söylemekte fayda var ki internet üzerinden alternatif kazanç sağlama teşebbüsünde bulunan bunca insanın yüzde 90’ı büyük bir hayal kırıklığı ile karşı karşıya kalıyorlar.

1- İnternet üzerinden yapılan online işleri bir meslek gibi idrak etmekten çok kısa vadede ve alternatif bir ek iş olarak idrak etmesi,

2- İnternet üzerinden belli bir ek gelir ele geçirebilmek için, her meslekte olduğu gibi, işinizi kabullenmek, işiniz doğrultusunda bir düzen ve bir sistem oluşturmak zorundasınızdır.

3-İnternet üzerinden yapılacak profesyonel işlerde bir web sitesi kurmak profesyonelliğin başlangıcıdır. Fakat sabır ve tecrübe ister.

4- Bir web sitesini kurmanın zor bir vaziyet olduğu düşüncesi, insanları bu işten caydıran birinci sebepse, netlikle ikinci sebepte hemen para kazanılacağı düşüncesidir. Çünkü emek olmadan bu işte de ekmek olmuyor.

5- Profesyonel açıdan internetten para kazanmak belli bir düzey bilgi birikimi gerektirir. Fakat insanlar bunu ele geçirebilmenin pahalı olduğunu düşünürler. Kazanabilecekleri karşısında hiç doğru bir düşünce değildir.

6- İnternetten para kazanmanın püf noktaları günde iki saat gayret ile gerçekleşecek bir iş olduğu düşüncesidir. Sistem oturuncaya kadar tam vakitli çalışmak mecburidir bu işte de. İki saat çalışma, sistem oturduktan sonrası için geçerlidir.

7- İnternetten para kazanmanın püf noktaları denildiği vakit, buna niyet eden insanların konu ile ilgili, konu ile alakası olmayan değişik insanların düşüncelerini dikkate almaları. Hal bu ki iş ehlinden öğrenilir ve bu işten kazanılan parayı ancak kazananlar bilir.

8- Yanlış kazanç eğitimleri felaketin başlangıcıdır, şayet online eğitimler aracılığıyla bu işi öğrenerek kazanç ele geçirmeyi düşünüyorsanız, seçeceğiniz yada seçtiğiniz kazanç eğitim setlerinin en çok aktüelliği ön tasarıda olmalıdır ve bu arada da aktüellik, eğitim yazarının konu ile ilgili ki samimiyetinin de göstergesidir bir bakıma. Zira internet alemi esnektir neyin ne vakit değişeceği ve hangi sistemin ne vakit aktüelleneceği belli olmuyor, fakat aldığınız eğitimler, aktüellemelerle bunları izlemiyorsa sonu sizin için felaket olacaktır.

İnanmak Başarmanın Yarısıdır !

Değerli arkadaşlarım, söylediğim gibi internet üzerinden para kazanmak için belli bir bilgi birikimine ve düzenli bir çalışma sistemine ihtiyacınız olacak. Şayet başarılı olamıyorsanız yeteri kadar kendinize güvenmiyor ve başarılı olacağınıza inanmıyorsunuz demektir. Dünyadaki en ehemmiyetli kişinin siz olduğunuzu ve kendinize inanmanız gerektiğini bilmelisiniz. Unutulmamalıdır ki; İnanmak başarmanın yarısıdır.

You may also like

LEAVE A COMMENT

Facebook

İletişim