İddaa Bayi Açmak


İlk çıktığı günden bugüne kadar gittikçe oynayıcı sayısı artan ve artık sadece bu işten para kazanan çok kişi var. İddaa oynamayı seviyorsanız ve bu işten para kazanmak istiyorsanız eğer iddaa bayi açmak için başvuru yapın.

Küçük bir hatırlatma daha yapalım. Bizi  Sayfamızdan da Takip Edebilirsiniz… Yazıyı PAYLAŞARAK EK İŞ SAHİBİ olabilirsiniz ve daha çok kişiye erişimini sağlayabilirsiniz…

Peki iddaa bayi açmak için neler gerekli, nasıl bu işte kazançlı olursunuz hakkında bu yazımızda sizleri bilgilendireceğiz.

İddaa Bayi Açmak İçin Neler Gerekli?

Öncelikle iddaa bayilik için Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’nın belirlediği il ve ilçelere kura ile verilir. Bu şu demek oluyor, iddaa bayilik için başvuru yaptıktan sonra kuraya gireceksiniz. Sonra kura çekildiğinde kuradan çıkmanızı bekleyeceksiniz. İlk iddaa çıktığı zamanlarda bayiliği her isteyene veriliyordu. Ancak günümüzde iddaa çılgınca oynanan bir bahis olduğu için bayilik kura çekilerek veriliyor. Tabi bazı şartları da var. Kura çıktı diye hemen açmanız mümkün olmuyor.

Bir yöntemi daha var bayilik almanın. İddaa bayiliğini devir etmek isteyen birini bulursanız ve anlaşırsanız bayiliğiniz olmuş bilin.

İddaa Bayiliği Açmak İçin Hangi Evraklar Gerekli?

Yazımızda belirttiğimiz gibi iddaa bayi açmak isteyen herkes maalesef istediği sonucu alamıyor. Gönül isterdi ki herkes istediği işi yapabilsin. Ancak iddaa bayi açmak için de Spor Toto Teşkilat Başkanlığı kura yöntemi ile bayilik veriyor. İddaa bayiliği almak için öncelikle başvuru yaparken 250 tl kadar bir ücret yatırmanız gerekiyor. Bu bayilik başvuru bedeli olarak belirlenen bir ücrettir. Teminat içinde teminat mektubu adı altında 14 bin $ gibi bir bütçenizin olması gerekmektedir.

İddaa bayi açmak için gerekli evraklar ise şu şekilde;

Bayilik Şahıs Adına Kayıtlı ise;

 1. Çalışma ruhsatı örneği (Belediyeden)
 2. Vergi levhası örneği
 3. İşyeri tapusu veya kira mukavelesi
 4. Nüfus cüzdanı örneği
 5. İkametgah ilmühaberi
 6. Resmi kuruma verilmek üzere sabıka kaydı
 7. 6 adet vesikalık fotoğraf
 8. İmza sirküleri
 9. İlgili oda kayıt belgesi
 10. İkamet adresine ait son 3 ay içerisinde düzenlenmiş fatura

Bayilik Şirket Adına Kayıtlı ise;

 1. Çalışma ruhsatı örneği (Belediyeden)
 2. Vergi levhası örneği
 3. İşyeri tapusu veya kira mukavelesi
 4. Ticaret sicil gazetesi örneği
 5. Ortakların ve şirket mdr. nüfus cüzdan fotokopileri
 6. Resmi kuruma verilmek üzere şirket mdr. ve ortakların sabıka kayıtları
 7. İmza sirküleri
 8. Ticaret odası kayıt belgesi
 9. Şirket kaşesi

Daha detaylı bilgi için tıklayınız…

İddaa Bayiliğinden Ne Kadar Kazanırım

İddaa bayi açmak için kura çekiminden çıkmanız takdirde üstteki evrakları eksiksiz bir şekilde getirmeniz gerekmektedir. Eğer iddaa bayi açıp iyi bir gelir elde etmek isterseniz yoğun olan bölgeleri tercih etmenizi öneririz. Ayrıca iddaa bayi dışında çay, kahve, tost gibi ekstra satabileceğiniz gıdalarda bulundurmanızda fayda var.

Gelelim iddaa bayiliğinden kazanacağınız tutara miktarlarına. İddaa bayi sahibi her oynanan kupondan %7, ikramiye ödemelerinden de %2 komisyon almaktadır. Bu yüzdelik oranlarla ilgili detaylı bilgiyi Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’nın sitesinden öğrenebilirsiniz.

Şimdiden sizlere bol kazançlar, kolay gelsin.

You may also like

LEAVE A COMMENT

Facebook

İletişim