Evde Sabun İşi Yaparak Para Kazanmak


Ek iş yaparak en bütçesine destek olmak isteyen ev hanımları bu yazımız tam size göre; Evinizde yapacağınız işler sayesinde ek gelir elde edebilir düşük olan bütçenizi rahatlatabilirsiniz. Şimdi sizden gelen soruları duyar gibiyim, peki bu ek iş veren firmaları nasıl bulur yada evde nasıl ek iş yaparım diyorsanız yazımızın devamında detaylı şekilde sorulara cevap bulabilirsiniz.

Günümüzde artık hijyen ve temizlik konusu bilinçli tüketici sayesinde büyük önem kazandı. İnsan sağlığına zararlı olan kimyasal ürünler artık yavaş yavaş yerini organik ürünlere bıraktı. Bu ürünlerin başında olan ve her evde bulunan sabun, sizlerin bile tercih ederken dikkat ettiğiniz bir temizlik ürünüdür. Son yıllarda organik ve doğal sabun üretimi artmaktadır. Yoğun şekilde sipariş alan firmalar üretime yetişmeye çalışırken bir yandan da sabun paketleme işine yönelmeye çalışmaktadır. Bunun içinde paketleme işine mümkün oldukça evde sabun paketle işi yapacak kişilere ulaşarak eksikliklerini bu şekilde kapatmaya çalışmaktadırlar.

Evde Sabun Paketleme İşi

Peki Evde Organik Sabun işi nedir nasıl yapılır? diyorsanız size biraz ayrıntılı bilgi vermek isterim, Evde sabun paketleme işi yaparak iyi paralar kazanmanız mümkün. Bu işi yapan firmalar yada şirketler sabun paketleme işi için gereken bütün ekipmanları sizlere sağlamaktadır. Sade istekleri işi kısa sürede bırakmamak düzenli şekilde yapmaktır. Yapabileceğiniz kadar sabun paketleme siparişinden sonra sizlere teslimatı sağlıyorlar ve bu ürünü sizden paketleminizi istiyorlar.

Oldukça kolay görünen bu işte eğer gerçekten eliniz seri ise ve bu işi düzenli yapmaya karar verdiyseniz aylık ortalama 80.000 adet sabunu paketlediğinizde rahatlıkla  1,500 Türk Lirası kazanabilirsiniz. İster bu işi tek başınıza yapın isterseniz komşularınızla beraber evde sabun paketleme işi yapabilir aile bütçesine katkısında bulunabilirsiniz.

Evinizde oturduğunuz yerden başınızda patron derdi olmadan gün içerisinde istediğiniz saatler içerisinde sabun paketleme işi yapabilirsiniz. İş yaparken istediğiniz zaman ara verebilir yemeğinizi yaparsınız, çocuklarınızla ilgilenebilirsiniz. Bu işi kardeşinizle, çocuklarınızla, eşinizle rahatlıkla yapabilir daha fazla ek gelir elde edebilirsiniz. Evde Organik Sabun işi ek işi veren yerler sayesinde hem hobi tarzında işlere sahip olabilir hemde evde boş boş oturarak sadece masraf olarak geçen günlerinizi kazançlı günlere çevirebilir ve ek gelir sahibi olma imkanı kazanabilirsiniz. Peki evde ek iş veren firmaların sağladığı Evde Organik Sabun işi için nasıl başvurularımızı yaparız diyorsanız evde ek iş veren firmalara ulaşarak başvurularınızı yapabilir ve diğer ev hanımları gibi dışarıda iş bulamama problemini ortadan kaldırıp para kazanabilirsiniz.

Evde Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde sabun paketleme işi veren firmalar sitemiz veribantında kayıtlıdır. Sadece yönetim birimi görmektedir. Bunun sebebi ise çok yoğun telefon trafiği yaşanması sonucu firmanın yoğun telefonlarda rahatsız olmasıdır. Sabun paketleme işi veren firmalar şu an için sitemize yorum yapan kullanıcılara e-posta aracılığı ulaşmaktadırlar. Sizlerde evde sabun paketleme işi yapmaya kara verdi iseniz yorum bölümüne işe talip olduğunuzu ve nerede yaşadığını yazan bir yorumla e posta adresinizi eklemeniz yeterlidir. Firmalar gerçekten bu işi yapabileceğini inandığı kişilere ulaşacaktır. İşi her yerden talip olabilirsiniz.

You may also like

5 yorum

 • Sefika akin
  Ocak 29, 2017 at 2:33 pm

  Bende evde is yapmak istiyorum ankara sincan

 • seval uzun
  Ocak 29, 2017 at 2:38 pm

  Ben bu evde ek iş ilanlarına sürekli yorum yapıyorum ama kimse dönmüyor. Lütfen cevap verirmisiniz . Ben evimde bu işi yapabilirim .Şimdiden teşekkür ederim.

 • Melek
  Ocak 29, 2017 at 5:43 pm

  Merhaba ben Bursa Mudanya da oturuyorum evde sabun paket işi yapabilirim lütfen dönüş yaparmisiniz

 • Selcuk
  Ocak 29, 2017 at 9:02 pm

  Selcukcoşkun izmir bayraklı

 • ÜMRAN
  Şubat 7, 2017 at 9:54 pm

  fatih istanbul da ikamet etmekteyiz.
  temiz çalışır, zamanında teslim yaparız inşallah.

LEAVE A COMMENT

Facebook

İletişim