Evde Nazar Boncuğu Paketleme İşi


Yazımızda evde nazar boncuğu paketleme işi ile ilgili bilgi vereceğiz. Evde nazar boncuğu paketleme işi nasıl yapılır? Evde nazar boncuğu paketleme işi ne kadar para kazandırır?

Çoğu ev hanımı evde ek iş araması yaparken, ne tür bir iş yapabilirim veya ne kadar kazanırım gibi soruları soruyor. Unutmayalım ki evde ek iş ek gelir kazanmak aslında zor bir iş değil. Sadece biraz el becerisi, emek ve sabır isteyen bir iş yöntemidir.

Evde ek iş yapmak sadece ev hanımlarının yapacağı bir iş değildir. Dışarıda çalışan veya öğrenci olan herkes ek iş yapıp ek gelir elde edebilir. Evde ek işle ek gelir kazanmak için en önemli kriter, işi veren firmalara sadece zamanında teslim ve kaliteli iş yapıp vermek en çnemli konudur. Eğer işi zamanında ve kaliteli teslim ederseniz güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

Evde Nazar Boncuğu Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde nazar boncuğu paketleme işi yapılabilecek kolay işlerden birisidir. Peki evde nazar boncuğu paketleme işi nasıl bir iştir ve nerelerde kullanılır.

Evde nazar boncuğu paketleme işi, yeni doğum yapmış, yeni eve taşınmış kişilere her türlü “ aman nazar değmesin “ dediğimiz kişilere verilebilecek hediyedir. Evinden dışarı çıkamayan ev hanımları için en ideal işlerin başında geliyor. Evde nazar boncuğu paketleme işini evde otururken komşularınızla veya aile bireyleriyle yapılabilecek bir iştir. Dediğimiz gibi önemli olan işi zamanında ve kaliteli bir şekilde teslim en önemli konudur.

”

Evde nazar boncuğu paketleme işi için gerekli malzemeyi size bu işi veren firmalar temin etmektedir. Bu iş için firmalar sizden bir pakette istenilen kilogramda nazar boncuğunu paketlemeniz olacaktır. Bu pakette bir veya daha fazla olarak sizden istenebilir. Fakat bu işi yapacak olanların aklında ” evde nazar boncuğu paketleme işi aylık ne kadar kazandırır? ” gibi sorular oluşmaktadır. Bunu kesin cevabını veremeyiz. İşi aldığınız firmayla konuşmanızda yarar olur. Firma sizden aylık 8 bin veya daha fazla nazar boncuğu paketlemenizi isteyebilir. Bunun için de işi veren firma size aylık 2 bin TL’yi bulabilecek bir ücret ödeyebilir. Bu ücret kesin bir ücret olmamakla beraber firmanın belirlediği bir ücret de olabilir.

Evde nazar boncuğu paketleme işi hem size bir iş imkanı olabilir hem de evinize maddi konuda destek sağlamanıza yardımcı olur. Evde ek iş son zamanlarda oldukça yaygınlaşmaya başlayan bir iş dalı olmakla beraber, çoğu ev hanımı ve öğrenci için oldukça makul bir iş seçeneği haline gelmiştir. Bu şekilde hem kendi işiniz gibi hem de kendi patronunuzmuş gibi bir işe sahip olmuş olursunuz.

You may also like

4 yorum

 • Melek
  Ocak 30, 2017 at 10:49 am

  Bu işe ihtiyacımız var yapabiliriz

 • nurdan
  Şubat 2, 2017 at 4:44 pm

  3 arkadaşız ve bu işe ihtiyacımız var yardımcı olursanız sevinirim

 • Sadika
  Şubat 3, 2017 at 7:41 pm

  Bende bu isi yapmak istiyorum bu ise ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 • islim
  Şubat 4, 2017 at 11:06 am

  3 kisiyiz bu ise acil ihtiyacımız var

LEAVE A COMMENT

Facebook

İletişim