Evde Kurdele İşi


Evde kurdele işi , evde çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımları için ideal bir iştir. Bu yazımızda evde kurdele işi nasıl olur ve nasıl para kazanılır konusunun üzerinde duracağız.

Evde kurdele işi, el becerisi gerektiren bir iştir. Buna alışmak biraz zamanınızı alabilir. Fakat hemen pes etmemeniz gerekir. Eliniz alıştıktan sonra evde kurdele işi oldukça basit bir hal almaya başlayacaktır. Bu şekilde sabrederseniz bu işten güzel paralar kazanabilirsiniz. Bunun için önünüzde iki seçenek yer almaktadır. Birincisi evde kendi kurdelenizi yaparak satabilirsiniz. İkincisi ise evde kurdele işi veren firmalar ile iletişime geçip, bu işi veren firmalarla çalışarak yapabilirsiniz.

İlk önce birinci seçenek olan evde kurdele işi yaparak nasıl para kazanabileceksiniz.

Kendi Kurdelenizi Yaparak Para Kazanma Yöntemi

Öncelikle maddi durumunuzu bir göz önünde bulundurun. İşe başlarken giderler ve bu iş için hangi malzemeleri kullanacağınız konusunda bir fikir alın. İmkanınız varsa bu iş için bütçe oluşturun. Planladığınız iş için bütün masrafları tekrar gözden geçirin ve giderlerinizi karşıladığından emin olun. Malzemeleriniz, satacağınız yer, kaynaklar gibi giderlerinizin olacağını da unutmayın. Aylık ne kadar gideriniz olacak mutlaka hesaplayın. Hesapladığınız maliyet bir ay süre için yapılacak bütün harcamalarınızı kapsamalıdır. Beklediğiniz aylık giderler için kazanacağınız rakamla karşılaştırın ve bunu günlük bazda hesaplayın.

Hangi tür kurdele yapacağınızı belirleyin ve bunun için hangi malzemeleri kullanacağınızı belirleyin. Daha sonra hangi tür müşterilere yaptığınız kurdeleleri satacağınıza karar verin. Yaptığınız kurdeleleri satmak için pazarlamasını yapabileceğiniz işletmeler ile iletişime geçin.

Kurdelelerinizi pazarlamanız için sadece işletme olmasına gerek yok. Kurdele satışınızı internet üzerinden, e-ticaret yapan sitelere de koyabilirsiniz. Hatta kendi facebook sayfanız üzerinden veya kuracağınız facebook sayfasından da satabilirsiniz. Yani kısacası kendi yaptığınız kurdeleleri internet üzerinden de satıp para kazanabilirsiniz.

Kendi yaptığınız kurdeleleri satmak biraz zaman alabilir. Ancak sakın vazgeçmeyin. Satmaya başladıktan sonra devamı gelecektir bundan emin olabilirsiniz. Önemli olan kaliteli iş yapmanız ve fiyatlarınızı fazla yüksek tutmamanız olmalıdır.

Şimdi size ikinci seçenek olan evde kurdele işi veren firmalar hakkında bilgi verelim.

Evde Kurdele İşi Veren Firmalar ile Nasıl İş Yapabilirsiniz

Evde kurdele işi veren firmalardan işi almanız sizin için daha yararlı olacaktır. Çünkü maliyet ve pazarlama gibi derdiniz ortadan otomatik olarak kalmaktadır. Öncelikle ilk yapmanız gerek iş evde kurdele işi veren firmalar ile iletişime geçmektir. Yalnız şuna dikkat etmelisiniz. Firmaya ulaştığınızda tam bilgilerinizi vermeniz gerekir. Adınız soyadınız, mail adresiniz, telefon numaranız, ikamet ettiğiniz adres gibi bilgilerinizi, sizlere kolay ulaşıp malzemeleri teslim etmeleri için gereklidir.

evde kurdele işi, evde ek iş

Evde Kurdele İşi

Her firmanın sizden istediği kurdele şekli de farklıdır. Örnek olarak davetiyelerin üstlerine, giysiler için, hediyelik eşyalar için gibi farklı alanlarda sizden kurdele istenebilir. Sakın korkmayın bu işi nasıl yapacağınız hakkında sizlere detaylı bilgi verilmektedir.

Peki bu işi yaparak ne kadar ek gelir elde edebilirsiniz.

Kazanacağınız gelir, sizin ne kadar verimli çalıştığınıza bağlıdır. El beceriniz de kuvvetliyse bu işi severek yapmamanız için önünüzde hiçbir engel yok. Şimdiden sizlere kolay gelsin, bol kazançlar…

You may also like

1 Yorum

  • ÖZNUR ER
    Ocak 30, 2017 at 10:57 am

    İyi günler ben kurdela işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim Bilecik Osmaneli rica ediyorum

LEAVE A COMMENT

Facebook

İletişim