Evde Kına Paketleme İşi


Sayısız ek iş imkanın bulunmaktadır. Bunların içinde en kolay ve kazançlı olanlarından biri ise kına paketleme işidir. Sizler kına paketleme işi nasıl yapılır? Kına paketleme işinden ne kadar kazanılır? Kına paketle işi veren firmalar nelerdir sorusuna cevap vererek yardımcı olmaya çalışacağım.

Küçük bir hatırlatma daha yapalım. Bizi  Sayfamızdan da Takip Edebilirsiniz… Yazıyı PAYLAŞARAK EK İŞ SAHİBİ olabilirsiniz ve daha çok kişiye erişimini sağlayabilirsiniz…

Kına yapı olarak toz halinde bulunur. Arabistan ve Hindistan’da kına ağaçlarının yapraklarının kurutulması ile elde edilir. Kına bizim adetlerimizde sıkça kullanılır. Askere giden kişiye, evlenen geline , hatta kurbanlık koyuna bile kına yakılmaktadır. Düğünlerde kına gecesinde geline kına yakıldıktan sonra misafirlere mutlaka kına dağıtılır. Şimdi gelelim kilit noktaya peki bu kına gecesinde dağıtılan kınalar nasıl dağıtılır sorusuna cevap vermeye. İster kına gecesi olsun, isterse sünnet töreni olsun dağıtılan kınalar süslenerek, çeşitli şekillerde misafirlere dağıtılır.

Kına paketleme işini genelde evde bayanlar toptan iş alarak teker teker el emeği vererek paketlemektedirler. İlk önce belli miktarda toz kınayı poşetleri koyarak işleme başlanıyor daha sonra ise keselere konarak kurdele ile süsleniyor. Aslına bu işler çok seridir poşete konacak kına küçük bir kap bile belirlenir, her seferinde yartmaya gerek yoktur bunun sonucunda ise seri şekilde iş çıkması dahada kolay olmaktadır. Kına paketleme işi yapacaksanız firma sizlere kına,poşet, zımba, ve keseyi beraberinde sayarak vermektedir. Eğer eliniz hızlı ve zamanında teslimat yapabilirseniz devamlı bu işi almanız daha kolay olmaktadır. Çünkü yaz aylarında şirketlere yoğun şekilde sipariş gelmektedir. Firmalarda siparişleri yetiştirmek için zamanında teslimat yapan ve işini iyi yapan kişilerle çalışmak isterler. Geçen seni sitemiz üzerinden 17 kişiye kına işi verilmiştir. Bu sene içinde kına paketleme işine talip olanlar yazımızın devamını okumasını tavsiye ediyorum.

Tabi isterseniz evde kına paketleme işini kendinizde yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kınaları paketleyerek numuneler hazırlamak ve bunları çevrenizde, internete yada sosyal medyada  sergilemektir. Kısa sürede büyük siparişler alacağınıza emin olabilirsiniz. Sadece çevrenizde bile evlenecek, sünnet olacak pek çok kişi bulunmaktadır. Ayrıca hazırladığınız numuneleri süs eşyaları satana yerlere bırakabilir bu şekilde sipariş alabilirsiniz.

Kına Paketleme İşinde Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Evde kına paketleme işi yapmaya karar verdiniz ama ne kadar kazanacağını merak ediyorsanız sizlere bu konuda yardımcı olmaya çalışacağım. Firmalar kına paketleme işi için sizlere bütün malzemeleri temiz etmektedir. Sizlere sadece paketleme ve süsleme işi kalmaktadır. Yapacağınız süsleme işinin sayısı aslında direk kazancınızla doğru orantılıdır. Ne kadar çok ürün yaparsanız bununla beraber aylık 2000 Lira kazanmanız mümkündür. İsterseniz her ürün tesliminde ödeme almanız mümkün ise de isteyen kişiler aylık olarak ödemesini almaktadır.

Kına işi veren firmalar ile nasıl iletişime geçebilirim?

Kına işi veren firmalara ulaşmak için sitemiz üzerinde bulunan yorum kısmana yorum yaparak ulaşmanız mümkündür. Sitemize yorum yaparken e-posta adresinizi ve işe talip olduğunuzu belirtmeniz yeterlidir. Bulunduğunuz ilide yazmayı lütfen unutmayınız. Yorum kısmına lütfen telefon ve adresi bilgisi yazmayınız. Ede kina paketle işi veren firmalar sizlere e-posta yolu ile dönüş yapmaktadır.

You may also like

3 yorum

 • Aslı uğurlu
  Mart 10, 2017 at 5:42 am

  Evde kina paketleme isi ıstiyorum cok ihtiyacim var hatayda oturuyorum

 • Zuhal
  Mart 25, 2017 at 5:23 pm

  Mrb ankara Yenimahalle den Zuhal ben nikah şekeri, boyama, vernikleme, galoş paketleme vs.ire hızlı bir şekilde yapılır. Cevap bekliyorum tşk.

 • Nurefşan küçük
  Haziran 21, 2017 at 7:38 am

  Rize güneysuda oturuyorum evde ek işe ihtiyacım var her türlü paketleme işini yapabilirim elim yatkındır bu işlere bana ılaşırsanız sevinirim 05370170397

LEAVE A COMMENT

Facebook

İletişim