Evde Havlu Süsleme İşi İle Para Kazanma Yolları


Günümüz şartlarında evde ek iş ek gelir artık ihtiyaç haline gelmiş durumda. Gerek evin giderleri gerekse de kendi giderlerinize katkı sağlamak için bir çok kişi nasıl ek gelir elde edebilirim sorusunu sorarken, neden siz bu yazıyı okuduktan sonra ek işe sahip olmayasınız.

Bu yazımızda sizlere evde havlu süsleme işi  ve evde havlu süsleyerek para kazanma yolları ile ilgili bilgi vereceğiz.

Küçük bir hatırlatma daha yapalım. Bizi  Sayfamızdan da Takip Edebilirsiniz… Yazıyı PAYLAŞARAK EK İŞ SAHİBİ olabilirsiniz ve daha çok kişiye erişimini sağlayabilirsiniz…

Evde havlu süsleme işi, özellikle ev hanımlarının tercih edebileceği bir iş seçeneğidir. İlla ev hanımı olmanız gerekmez. Genelde ev hanımları evde otururken ve misafirlikte yapabildikleri için ev hanımların tercih ettiği bir ek iş seçenekleri arasında bulunmaktadır. Evde havlu süsleme işi için illaki ev hanımı olmanız gerekmez. Bu işi yapabilirim, elim dikiş nakış işlerine yatkın diyorsanız bu işi yapmanız için kesinlikle herhangi bir engeliniz yoktur.

Evde havlu süsleme işi ile para kazanmak için sadece ev hanımı olmanız gerekmez, öğrenci, işi olanlar hatta erkekler bile bu işi el yeteneği varsa yapabilir.

Evde Havlu Süsleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde havlu süsleme işi çok zor bir iş değildir. Sadece el yeteneğiniz ve dikiş nakış işleri ile ilgili bilginiz varsa bu işi her kim olursa olsun çok rahat bir şekilde yapabilecektir. Genellikle bayanların tercih ettiği bir iş seçeneğidir. Çünkü bayanların el yetenekleri erkeklerinkinden daha iyidir.

Ev tekstili gün geçtikçe artmaktadır. Ev tekstili konusunda ihtiyaç da doğal olarak artıyor. günümüzde artık her çeşit çeyiz eşyası süslü oluyor. Özellikle havlular özel olarak kişinin kendisine hazırlanıyor. Öncede sadece evlilikte bu işler yapılırken, artık her yönde kullanılan havlulara yapılabiliyor. Mutfakta olsun, spor yaparken olsun ve aklınıza ne kadar havlu kullanılabilecek yer varsa o yerlerdeki havlular bile artık süslü oluyor.

Evde havlu süsleme işi, kesinlikle modası geçmeyecek olan tek iştir. Şimdi sizlere bu işi nasıl yapacağınızı anlatacağız.

Öncelikle evde havlu süsleme işi veren firmalara başvuru yapmanız gerekiyor. Her yazımızda belirttiğimiz gibi kesinlikle iletişim bilgilerinizi doğru ve tam olarak vermeniz gerekiyor. Aksi takdirde işi alsanız bile elinize herhangi bir malzeme gelemeyeceği için bu işten ek gelir elde edemeyeceksiniz.

Firma size gerekli malzemeyi ve ekipmanları temin edip, yanında hangi şekli yapacağınıza dair bir şema gönderecektir. Bu şema üzerinde gerek şekiller gerekse de özel olarak sipariş alınan isimler yer almaktadır. Bu tamamen firmanın size göndermiş olduğu işe bağlıdır. Size verilen işi zamanında ve kaliteli olarak teslim ederseniz bu işten uzun süreli ek gelir elde edebilirsiniz.

havlu süsleme işi nasıl yapılır, havlu süsleme işinden ne kadar kazanılır

Evde Havlu Süsleme İşi Ve Para Kazanma Yolları

Bu şekilde evde havlu süsleyerek para kazanma sizin için vazgeçilmez bir iş olur. Eğer firmanın dediği şekilde işi tamamlarsanız, firma size promosyon olarak çeşitli hediyeler de gönderebilir.

Evde havlu süsleme işi iğne iplik ile yapılacağından, kesinlikle elinize koruyucular ile koruyun. Aksi takdirde ufak kazalar yaşayabilirsiniz.

Şimdiden size bol kazançlar, kolay gelsin.

 

You may also like

2 yorum

  • Aslı uğurlu
    Mart 10, 2017 at 5:44 am

    Evde havlu süsleme işi yapabilirim çok istiyorum

  • Aslı uğurlu
    Mart 10, 2017 at 5:45 am

    Evde havlu süsleme işi yapabilirim

LEAVE A COMMENT

Facebook

İletişim